English CS Boost.
English.
CS 1.6 Boost

Kaip išreklamuoti Counter Strike 1.6 serverį?
Niekaip nerandate efektyvaus būdo išreklamuoti savo Counter-Strike serverį? Mes galime Jums padėti. Mes siūlome viena iš efektyviausiu bei populiariausiu būdu pritraukti naujų žaidėjų į jūsų serverį.
Kaip veikia sistema? Tai labai paprasta, turbūt jau žinote, kad mes platiname NON-STEAM Counter-Strike žaidimo klientą į kurį yra įdiegtas MasterServer'is, kurio pagalba mes turime galimybe, visiems žaidėjams, kurie naudojasi mūsų CS klientu, siųsti savo pateiktų CS Serverių sąrašą. Dabar, turbūt, norite sužinoti, kurioje žaidimo vietoje tas serverių sąrašas yra?
Paleiskite Counter-Strike žaidimą (tiesiog paspauskite ant nuorodos, kuri yra jūsų darbalaukyje), po to spauskite "Find Servers" mygtuką ir atsivėrusiame lange pasirinkite "Internet" kategoriją - Čia yra mūsų CS serverių sąrašas.
Mūsų CS žaidimo klientą per kasdien atsisiunčia šimtai CS žaidėjų iš viso pasaulio, taigi visi šie žaidėjai matys jūsų reklamuojama serverį ir to pasekoje jūsų serveris kasdien taps vis populiaresnis, sėkmės.


CS 1.6 boost - CS boost masterserverio serveriu sarasas.

Patarimai:
1. Sumažinkite siunčiamų serverio failų skaičių iki minimumo.
2. Jei jūsų serveryje yra įdiegtas HIGH PING KICKER pluginas nustatykite leidžiama maksimalų žaidėjų ping iki 200-250.
3. Įsitikinkite, kad virtualaus privataus serverio, kuriame patalpintas jūsų CS serveris, interneto ryšys yra stabilus ir kokybiškas.
4. Nenaudokite COUNTRY KICKER plugino.
5. Nenaudokite jokių pluginų kurie yra skirti žaidėjų failų keitimui, redagavimui, iškraipymui, kadangi mūsų platinamas CS klientas yra apsaugotas nuo visų žinomų slowhack metodų - GameMenu, autoconnect, bind's bei .dll ar .exe failų siuntimo žaidėjams ir šie pluginai tik apkraus jūsų serverį, galimi net žaidėjų išmetimai su "reliable channel overflow" klaida.
6. Įsitikinkite, kad jūsų serverio motd.txt failas nėra per didelis ir kad jo turinys yra tvarkingas.
7. Esant mažam žaidėjų skaičiui nekeiskite žemėlapių į didelius, pavyzdžiui serveryje žaidžia nuo 2 iki 10 žaidėjų, o žemėlapis pakeičiamas į cs_assault, de_nuke, as_oilrig ar kita. Patariame naudoti pluginą kuris esant tam tikram, jūsų nustatytam žaidėjų skaičiui, automatiškai keičia žemėlapį į de_dust2_2x2, fy_pool_day ar kita.
Jei norite užsisakyti reklamą savo serveriui tiesiog parašykite mums į skype, paspauskite ant žemiau esančio mygtuko.

CS Boost - Kaip isreklamuoti Counter Strike 1.6 Serveri.